• Wydanie nr 21/08/2019 z dnia 21 sierpnia 2019 roku, ISSN 2392-215X
  • Typ ogłoszenia: nieruchomosci
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg, Woj. Podkarpackie
  • Cena: 1 570 000.00 zł
  • Powierzchnia: 2 236.60 m 2
Wydanie nr 06/12/2018 z dnia 06 grudnia 2018 roku, ISSN 2392-215X

Szczegóły

TARNOBRZEG UL. SIENKIEWICZA 55A

Województwo:                     podkarpackie
Typ powierzchni:                użytkowa
Powierzchnia:                     2.236,60m2
Forma prawna:                   spółdzielcze własnościowe prawo
Cena:                                    1.570.000 PLN netto

 

TARNOBRZEG UL. SIENKIEWICZA 55A

Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu użytkowego o powierzchni 2.236,60 m2.  Część nieruchomości obecnie jest wynajęta na rzecz osób trzecich. Umowy najmu zawarte są na czas nieokreślony  oraz na czas określony.

Lokal znajduje się w zasobach Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej  z siedzibą w Tarnobrzegu. Dla nieruchomości prowadzona jest KW nr TB1T/00018033/0.

Lokal usytuowany jest na trzech kondygnacjach naziemnych i jednej podziemnej. Na parterze lokalu znajduje się powierzchnia handlowo – usługowa oraz pomieszczenia o charakterze pomocniczym i socjalnym. Na kondygnacji podziemnej znajdują się pomieszczenia magazynowe, a na I i II piętrze powierzchnia biurowa. Ponadto, w skład lokalu wchodzi mieszkanie z trzema pokojami, łazienką i kuchnią, zlokalizowane na I piętrze, do którego prowadzi oddzielne wejście i klatka schodowa z tyłu budynku. Oprócz lokalu, w budynku znajduje się także stacja trafo o powierzchni użytkowej 92,8 m2.

Do użytkowej części budynku prowadzą dwa wejścia – wejście główne od strony ul. Sienkiewicza jest dobrze wyeksponowane. Drugie wejście znajduje się z tyłu budynku, od strony ul. Orzeszkowej. Od tej strony możliwy jest także wjazd do garażu (3 miejsca postojowe) znajdującego się na poziomie piwnic. Podjazd do garażu ogrodzony jest wysoką metalową bramą.

Lokal położony jest w Tarnobrzegu, w dzielnicy Serbinów, przy ul. Sienkiewicza 55A. Budynek, w którym zlokalizowany jest lokal, położony jest w centrum miasta, przy skrzyżowaniu dwóch głównych ulic przelotowych miasta – ulicy Sienkiewicza prowadzącej w stronę ul. Stalowej Woli oraz ul. Sikorskiego prowadzącej w stronę Sandomierza.

Otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, jednorodzinna, jak również zabudowa o charakterze biurowo-usługowym. Nieruchomość posiada dobry dostęp do środków komunikacji miejskiej. Pobliskie przystanki, znajdujące się w odległości 100 – 200 m, zapewniają połączenie z wszystkimi dzielnicami miasta oraz miejscowościami ościennymi.

CENA WYWOŁAWCZA

Cena ww. nieruchomości wynosi: 1.570.000 PLN netto

Sprzedaż objęta zwolnieniem z opodatkowania podatkiem VAT. Dla podmiotów uprawnionych istnieje możliwość zastosowania opcji opodatkowania VAT.

INFORMACJE DODATKOWE

 

1. Sprzedający zastrzega sobie prawo:

·         swobodnego wyboru oferty,

·         prowadzenia rozmów z wybranymi oferentami,

·         odstąpienia od prowadzenia rozmów bez podania przyczyny,

·         żądania wpłaty zaliczki na poczet ceny sprzedaży.

 

2. Administratorem danych jest  Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 53/57 - prosimy o zapoznanie się z Informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

3. W  przypadku zainteresowania wizytacją lub dodatkowymi materiałami dotyczącymi przedmiotowej nieruchomości oraz chęcią złożenia oferty nabycia nieruchomości prosimy o kontakt z przedstawicielami Banku.


4. Informujemy, że istnieje możliwość finansowania zakupu tej nieruchomości przez Bank PEKAO S.A. po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej i spełnieniu wymogów formalnych Banku.

 

 

 

KONTAKT

Wacław Obłoza

wacław.obłoza@pekao.com.pl

tel. 603-744-163

 

Kinga Brzezińska

kinga.brzezinska@pekao.com.pl

tel. 691-203-036

Lokalizacja